ДОДАТОК ДО BBM CHANNELS

Запрошуємо вас до BBM Channels, соціальної мережі в межах системи BBM, котра поширює Ваші зв'язки за межі кола Вашої родини або друзів та забезпечує зв'язок з людьми, спільнотами та брендами, котрі викликають Вашу зацікавленість. Якщо Ви — користувач системи BBM платформи BlackBerry, BBM та BBM Channels є складовою частиною Вашого пристрою BlackBerry, як визначено в Термінах і умовах Ліцензійної угоди користувача BlackBerry («BBSLA»), котра регулює використання вами програмного забезпечення та послуг, передбачених у Вашому рішенні BlackBerry, котре є однією зі сторін угоди з Вами. Якщо для роботи зі службою BBM Ви використовуєте платформу, відмінну від BlackBerry, BBM та BBM Channels є частиною Вашого рішення BBM, як визначено в Положеннях та умовах Угоди користувача BBM («BBM ToS»), котра регулює Ваше використання рішення BBM та є однією зі сторін угоди з Вами. В контексті цього додатку термін «Угода BBM» означає BBSLA або BBM ToS, котрі регулюють Ваше використання рішення BlackBerry або рішення BBM, згідно з умовами. Якщо Ви зареєструвались, як користувач BBM Channels, за допомогою веб-порталу BBM Channels, термін «Угода BBM» означає BBM ToS. Якщо у Вас відсутня копія відповідної Угоди ВВМ для вашої країни або території, її можна отримати на веб-сторінці www.blackberry.com/legal.

Оскільки Угода BBM застосовується у відношенні BBM Channels та є складовою частиною Вашого рішення BlackBerry або рішення BBM, згідно з умовами, цей Додаток містить додаткові положення та умови, котрі визначають правила використання Вами послуг BBM Channels. Угода BBM, з доповненнями та виправленнями, зазначеними у цьому Додатку, визначається, як «Положення BBM Channels». За наявності розбіжностей в Угоді ВВМ та Додатку до BBM Channels, Додаток матиме пріоритет в контексті такої розбіжності.

ПОЛОЖЕННЯ BBM CHANNELS СТАНОВЛЯТЬ СОБОЮ УГОДУ, ОБОВ'ЯЗКОВУ ДО ВИКОНАННЯ, ВАМИ: В ОКРЕМОМУ ПОРЯДКУ, ЯКЩО ВИ УКЛАДАЄТЕ УГОДУ ВІД СВОЄЇ ОСОБИ; АБО, ЯКЩО ВИ КОРИСТУЄТЕСЬ СЛУЖБОЮ BBM CHANNELS В ЯКОСТІ ПРЕДСТАВНИКА СВОЄЇ КОМПАНІЇ АБО ІНШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, З БОКУ ОРГАНІЗАЦІЇ, КОТРУ ВИ ПРЕДСТАВЛЯЄТЕ (У БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ, «ВИ», БУДЕ ТЛУМАЧИТИСЬ, ЯК «ВИ» АБО «ВАШ» ВІДПОВІДНО), ТА ЮРИДИЧНОЮ ОСОБОЮ BLACKBERRY, З ЯКОЮ ВИ УКЛАЛИ ДАНУ УГОДУ («МИ» АБО «НАШ»), ЯКЩО ВИ ПОГОДИТЕСЬ З ПОЛОЖЕННЯМИ ДОДАТКУ BBM CHANNELS, НАТИСНУВШИ ПОСИЛАННЯ «Я ПОГОДЖУЮСЬ» НИЖЧЕ. ЯКЩО ВИ НЕ ГОТОВІ ДАТИ ЗГОДУ НА ДОТРИМАННЯ ПОЛОЖЕНЬ BBM CHANNELS, ВИ НЕ ОТРИМАЄТЕ ДОЗВОЛУ НА ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ BBM CHANNELS. Будь-які положення, що пишуться з великої літери у даному Додатку BBM Channels, визначення яких не наведене у даному Додатку BBM Channels, визначені в Угоді BBM.

1. СТВОРЕННЯ КАНАЛУ В СИСТЕМІ BBM CHANNEL.

1.1 Згідно з положеннями BBM Channels, Ви можете використовувати BBM Channels з метою створення та адміністрування унікального каналу BBM Channel («Канал»), котрий представлятиме бренд, організацію, подію або особу, уповноваженим представником яких Ви виступаєте. СТВОРЮЮЧИ КАНАЛ BBM CHANNEL, ВИ ЗАЯВЛЯЄТЕ ТА ГАРАНТУЄТЕ ПЕРЕД НАМИ, ЩО ВИ МАЄТЕ ПОВНОВАЖЕННЯ НА СТВОРЕННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ КАНАЛУ ВІД ІМЕНІ ТАКОГО БРЕНДУ, ОРГАНІЗАЦІЇ, ПОДІЇ АБО ОСОБИ.

1.2 Крім того, Ви можете створити Канал з метою заяви про підтримку або проведення діяльності в інтересах бренду, організації, події або особи, за наступних умов: (i) не передбачається, що Ваш Канал є Каналом, створеним цим брендом, організацією, подією або особою; (ii) не передбачається, що Ваш канал ухвалений або авторизований таким брендом, організацією, подією або особою, якщо Ваш канал не володіє таким ухваленням або авторизацією; (iii) не передбачається введення в оману, заплутування або дезінформація інших осіб; та (iv) не передбачається порушення або обмеження будь-яких прав такого бренду, організації, події або особи, що також стосується товарних знаків, авторського права або реклами.

1.3 Ваше ім'я та контактна інформація, назва Вашого Каналу та будь-які інші дані вашого профілю або наданий Вами опис під час реєстрації Каналу, або інші відомості щодо Вашого Каналу, повинні бути правдиві, не повинні дезінформувати та повинні точно відображати суть. Назва Вашого Каналу повинна бути унікальною; використання загальних понять (а саме харчова продукція, автомобільний транспорт) заборонене.

1.4 Ви не маєте права на створення Каналу з деструктивними або образливими цілями. Без обмеження змісту викладеного вище, Ви не маєте права створення одного чи більше Каналів з метою попередження використання таких Каналів іншими особами, продажу Каналів або назв Каналів або проведення інших спекулятивних операцій з Каналами. Ми залишаємо за собою право видалення або притримання роботи Каналів, котрі порушують умови Положень ВВМ Channels, будь-яких опублікованих Нами норм стосовно використання ВВМ Channels, або будь-яких неактивних Каналів. Крім того, Ми залишаємо за собою право передачі неавторизованих Каналів, назв Каналів, ідентифікаторів Каналів та/або адміністративних функцій брендам, організаціям, подіям або особам, або їх уповноваженим представникам, якщо ми за наявності обґрунтованих підстав вважатимемо це доцільним з огляду на назву Каналу, або створення чи адміністрування Каналу для таких брендів, організацій, подій або осіб.

1.5 Після затвердження реєстрації Вами Каналу Ви отримаєте право викладення та публікації Інформаційного наповнення (згідно з визначеннями в Угоді BBM) в контексті бренду, організації, події або особи, в інтересах яких створено Канал. Викладення та публікування Інформаційного наповнення в Каналі не призведе до переходу до Нас прав власності, проте в результаті таких дій Ви надаєте Нам та нашим дочірнім компаніям право користування цим Інформаційним наповненням, котре Ми та наші дочірні компанії маємо право розповсюджувати в контексті послуг BBM Channels. Також Ви даєте Нам та Нашим дочірнім компаніям не обмежене виключеннями, авторськими відрахуваннями, територіальною приналежністю право, дійсне протягом існування відповідного Каналу, на копіювання та публікування Вашого Інформаційного наповнення, у тому числі, без обмежень, назви Каналу, знімків екрану, логотипів, піктограм та товарних знаків («Знаки») в усіх засобах масової інформації, невідомих або створених пізніше, в контексті рекламної діяльності BBM Channels, за умови Вашої попередньої згоди, за умови, що така згода не може бути відкликана або затримана без об'єктивних на то причин. Ми підтверджуємо та погоджуємось, що Ми не маємо права користування, власності або зацікавленості стосовно Ваших Знаків (за винятком прав використання згідно з положеннями та умовами Положень BBM Channels), і надалі погоджуємось, що будь-які Ваші права користування, власності або зацікавленість стосовно такого Знаку лишатимуться за Вами. Без обмежень щодо викладеного вище, в контексті користування вашими знаками для просування BBM Channels Ми не будемо: (і) змінювати Знаки або їх зміст, за винятком завчасного ухвалення Вами та згідно з наведеним вище порядком; (іі) об'єднувати Знаки, або їх зміст, з іншими знаками або створювати спільні Знаки; або (ііі) вживати заходів, котрі обмежуватимуть Ваші права стосовно Знаків.

1.6 Ви затверджуєте та погоджуєтесь, що Ваш Канал буде відкритий для будь-якого користувача BBM Channels (якщо Ви під час налаштування Каналу не вирішите зробити Ваш Канал приватним Каналом), та зміст Вашого Каналу буде відкритий та доступний для перегляду підписувачами Вашого Каналу («Підписувачі»), або іншими особами, котрі мають змогу передивлятись Ваш Канал та його зміст.

1.7 Незважаючи на те, що Ми надали Вам можливість створення Каналу, Ви несете повну відповідальність за адміністрування та використання Вашого каналу, а також Ваше Інформаційне наповнення та стосунки з Підписувачами.

1.8 Якщо Ви отримуєте чи надаєте пропозиції або клопотання («Пропозиція») доступними для Підписувачів за посередництва Вашого Каналу, що також включає використання посилань або URL окремих веб-сторінок, котрі містять докладну інформацію щодо Пропозиції, за умови дотримання вимог, викладених в Положеннях BBM Channels, будуть застосовні наступні правила:

(a) Ви маєте право пропонувати вироби або послуги виключно у тому випадку, якщо Ви є їх продавцем, авторизованим дилером або виробником;
(b) Ви зобов'язані забезпечити відповідність Вашої Пропозиції положенням чинного законодавства, постанов та правил;
(c) Ви повинні чітко викласти положення та умови Вашої Пропозиції, у тому числі обмеження та термін дії;
(d) Ви не маєте права заявляти або натякати на те, що Ми у будь-який спосіб пов'язані з Вашою Пропозицією; правило дійсне за тієї умови, що скерування користувача до веб-сторінки або послуги, котрі підтримуються Нами або від Нашого імені, наприклад, BlackBerry World, не буде порушенням даного правила;
(e) Ви несете повну відповідальність за виконання положень Пропозиції, а також даєте згоду на надання Нам, за Нашим запитом, захисту від будь-яких скарг або позовів, пов'язаних з Вашою Пропозицією, та компенсацію Нам збитків, відповідальності або витрат (у тому числі логічно обґрунтованих судових витрат), понесених Нами в контексті Вашої Пропозиції; та
(f) Ми не несемо відповідальності за будь-які махінації, шахрайства чи інші аспекти, пов'язані з Вашою Пропозицією.

1.9 Якщо Ви надаватимете доступу або збиратимете особисті дані безпосередньо від Ваших Підписувачів, Ви повинні дотримуватись положень чинних законів про захист особистості та особистих даних, у тому числі, без виключень, викласти у вільній для Ваших Підписувачів доступ Вашу політику на приватне життя, чітко вказати Підписувачам, яку інформацію Ви збираєте, та з якою метою, та отримати усі згоди, необхідні згідно з положенням чинного законодавства та постанов.

2. ПІДПИСУВАННЯ ТА ПУБЛІКАЦІЯ КОМЕНТАРІВ В КАНАЛІ.

2.1 Підписуючись на Канал, Ви підтверджуєте та погоджуєтесь з наступним:

(a) власник Каналу може надсилати Вам Інформаційне наповнення, Пропозиції, інформацію щодо рекламних заходів або інші дані в межах системи ВВМ. Прохання ознайомитись з відповідними налаштуваннями та функціями Каналу стосовно доступних елементів, котрі визначають отримання таких даних від власника Каналу, та можливостями скасування підписки на Канал, якщо Ви вирішите відмовитись від отримання таких даних;
(b) певні дані про Вашу особу, наприклад, назва Вашого облікового запису та зображення, будуть доступні для власника Каналу, та будь-яка особиста інформація, надана власникові Каналу, підлягатиме регулюванню політики щодо приватного життя власника Каналу;
(c) якщо адміністратор Каналу дозволить цю функцію, Ви матимете можливість публікування коментарів та вказувати Ваше схвалення коментаря Каналу («Коментар») та/або обмінюватись повідомленнями з адміністратором Каналу. Ваші Коментарі та переписка повинні стосуватися предмету Каналу та відповідати Нормам спілкування BlackBerry Online, ознайомитись з якими можна на веб-сторінці www.blackberry.com/legal/communitystandards;
(d) Ваші коментарі, а також будь-які обрані Вами функції системи BBM Channels з метою схвалення Вами певного Коментаря або публікації власного Коментаря, будуть відкриті для доступу та перегляду іншими Підписувачами Каналу, а також усіма особами, котрі мають право перегляду Каналу та його змісту (напр., адміністратори Каналу), можуть бути передані іншими Підписувачами іншим користувачам ВВМ, та можуть бути видалені адміністратором Каналу. Зважаючи на викладене вище, ми наполегливо рекомендуємо не вказувати будь-якої особистої інформації у Ваших Коментарях або під час переписки з власником Каналу; та
(e) Назва Вашого облікового запису в системі BBM та зображення будуть відображені поруч з кожним опублікованим Вами або викладеними в Канал Коментарем. Крім того, перелік Каналів, на які Ви підписані, може переглядатись усіма користувачами, котрі мають право перегляду Вашого профілю BBM, у тому числі Ваші адресати в системі BBM та користувачі, Котрим Ви відправили запит на додавання до переліку адресатів. Також Ми можемо скласти рекомендації щодо переліку Каналів, котрі можуть зацікавити Вас, на підставі переліку Каналів, на які підписані Ви та Ваші адресати, та іншої інформації, збереженої у Вашому профілі ВВМ та BlackBerry ID, та можемо відправити запрошення для Ваших адресатів на підписання на Канал після того, як Ви на нього підпишетесь. Якщо Ви не бажаєте, аби Канал був зазначений у Вашому профілі BBM, Ви можете відписатись від цього Каналу.

3. ІНШІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ. На доданок та без обмежень суті викладеного в Угоді ВВМ, однією зі сторін якої Ви виступаєте, Ви згідні з наступними правилами:

3.1 Ви несете повну відповідальність за Інформаційне наповнення та Коментарі, котрі Ви викладаєте або публікуєте в Каналі. Ми не ведемо спостереження за Інформаційним наповненням або Коментарями, та не гарантуємо достовірності, цільності або якості таких, та не несемо відповідальності за таке Інформаційне наповнення або Коментарі. Будь-яке використання або покладання на дані у складі Інформаційного наповнення або Коментарів, виноситься на Ваш розсуд;

3.2 Ви несете відповідальність за дотримання положень чинного законодавства та постанов (а також, за необхідності, галузевих настанов) в контексті Вашого використання функцій BBM Channels, у тому числі викладання або публікації Інформаційного наповнення або Коментарів в Канал, та, за необхідності, Ви несете відповідальність за складання та дотримання політики видалення неналежного Інформаційного наповнення з Вашого Каналу, котра задовольняє вимогам Закону про захист авторських прав у цифрову епоху. Без обмежень суті викладеного вище, Інформаційне наповнення, котре Ви викладаєте в Канал, повинне відповідати положенням Настанов щодо Інформаційного наповнення BBM Channels, ознайомитись з якими можна на веб-сторінці www.blackberry.com/legal/bbmcontentguidelines;

3.3 Вам заборонено розсилати спам користувачам або Каналам, що також включає дублювання повідомлень, або розмноження повідомлень однакового характеру, або публікацію Коментарів, котрі не має стосунку до предмету обговорення повідомлення Каналу, яке Ви коментуєте;

3.4 Ви погоджуєтесь, що Ми маємо право накладати обмеження на Ваші можливості доступу до певних Каналів або Інформаційного наповнення, у тому числі, без обмежень, на підставі Вашого віку та географічного положення, інформацію про які Ми отримали від Вас, та використовувати таку інформацію з метою надання Інформаційного наповнення, близького Вам на підставі даних Вашого профілю або географічного положення, або здатного у інший спосіб зацікавити Вас;

3.5 Ми та наші відповідальні особи маємо право (але не обов'язок) на свій власний розсуд переглядати, відхиляти або видаляти будь-яке Інформаційне наповнення або Коментарі з будь-яких причин;

3.6 Додаток BBM Channels, включений шляхом посилання та внесений у вигляді складової частини до нашої Політики щодо приватного життя, доступний для ознайомлення на веб-сторінці www.blackberry.com/legal/privacy.shtml. За наявності розбіжностей між положеннями Політики щодо приватного життя та цього Додатку BBM Channels, пріоритет в контексті таких розбіжностей матимуть положення Додатку. Без обмежень загального характеру викладеного вище, Ви погоджуєтесь з наступними умовами:

(a) якщо Ви активуєте функцію визначення положення для BBM Channels, положення Вашого пристрою буде періодично визначатись (з регулярністю раз на п'ятнадцять хвилин, навіть у тому випадку, якщо ВВМ не відкритий у Вашому пристрої) та зберігатись на Вашому пристрою за допомогою GPS (за наявності), антен бездротового зв'язку та точок доступу Wi-Fi/WLAN. В деяких випадках, при переміщенні Вашого пристрою протягом дня, така інформація буде відправлена назад на сервери BlackBerry, що дозволить Нам пов'язати таку інформацію з Вашим профілем BBM або BlackBerry ID з метою надання Вам найбільш актуальної рекламної інформації або інформаційного наповнення Каналу, у тому числі локальні або прив'язані до часу Пропозиції, в котрих використовується функція геозон, на підставі положення Вашого пристрою на даний час. Прохання ознайомитись з пунктами меню BBM на предмет наявних елементів налаштувань, котрі дозволяють вимкнути таку функцію визначення положення.

(b) Ми маємо право використання інформації про Ваше використання системи BBM Channels, у тому числі підписування на Ваш канал та мережеву активність, інформації, пов'язаної з Вашим профілем ВВМ та BlackBerry ID, та Вашим положенням, з метою визначення та прогнозування Ваших уподобань та зацікавлень з метою розробки, інформування або надання Вам Каналів, інформації та послуг, котрі здатні зацікавити Вас, від Нас або з інших джерел, наприклад, від власників Каналів. Крім того, ми можемо поєднувати такі дані з інформацією про використання Вами інших продуктів та послуг BlackBerry (наприклад, інформації, збереженої при роботі з BlackBerry World або при перегляді веб-сторінок чи пошуку) з метою систематизації Вашого кола інтересів, пропонування інших продуктів та послуг та надання Вам більш цільового рекламного наповнення в ВВМ на підставі даних Вашого профілю. Це може включати надсилання Вам пропозицій на підписування, повідомлень та публікацій в межах ВВМ від імені власників Каналів, котрі надали нам запит на відправлення повідомлень користувачам BBM Channels або сегментам цільової аудиторії, котрі відповідають демографічним даним Вашого профілю або сфері інтересів. Проте, Ми не надаватимемо особистої інформації власникам Каналів, якщо Ви не дали на це згоди (наприклад, згідно з положеннями Розділу 2.1(b) цього Додатку, якщо Ви підписались на Канал). Прохання ознайомитись з пунктами меню ВВМ стосовно елементів налаштувань, котрі дозволяють блокувати отримання подальших неузгоджених запрошень або повідомлень від певного Каналу, а також відписатись від Каналу.